Kонцерт “Оне три – Мргуде” у понедјељак, 9. марта у Српцу
Kонцерт “Оне три – Мргуде” у понедјељак, 9. марта у Српцу

Општина Србац и Центар за културу и спорт организују у понедјељак, 9. марта концерт “Оне три – Мргуде” са почетком у 19 часова који ће се одржати у Дому културе “Угљеша Kојадиновић” као поклон дамама за Међународни дан жена.
Тема концерта је љубав, инспирисана писмима Петра Kочића које је руком писао и путем поште слао својој супрузи Милки. Поред музичког програма, биће читана и писма у којима Петар Kочић отворено, без икакве калкулације, износи своје емоције и изјављује их својој драгој. Хумористичким анегдотама публика се наводи да пореди прошло и садашње вријеме, како у социјалним аспектима друштва, тако и у технологији која се све брже развија и којој смо све већи робови… А љубав, као трајна и суштинска потреба човјека трпи, али и одолијева и напосљетку побјеђује!
Састав „Оне три“ чине вокалне солисткиње Маја Татић, Светлана Цеца Видовић и Ружица Чавић, које су већ гостовале у Српцу и одржале концерт са другачијом тематиком под називом „Оне три у огледалу“, који је побрао симпатије публике. И овога пута очекује се велики одзив посјетилаца, као и вече испуњено смијехом и добром забавом.
Улаз је бесплатан.
0 Comments