Млађи кадети из Српца успјешни на стонотениском првенству Српске у Бањалуци
Млађи кадети из Српца успјешни на стонотениском првенству Српске у Бањалуци

У Бањалуци је у суботу, 20. јуна одиграно Првенство Републике Српске у стоном тенису за млађе кадете, а за Омладински стонотениски клуб Србац су наступали Елена Кљајчин, Арсеније Драгојевић и Алексеј Вучковић.
Од запажених резултата, Елена Кљајчин је у дублу са Леном Томић из СТК „Озрен“ освојила треће мјесто.
Тиме је завршена такмичарска сезона 2025/26 у којој је ОСТК Србац првак Републике Српске.
Предсједник клуба Мића Куртовић каже да му је драго да клуб има континуитет добрих резултата.
„Ми смо као прваци презадовољни сезоном која је, поред екипних такмичења, обиловала појединачним првенствима у којима смо такође освајали добре резултате. Сада предстоји кратка љетна пауза, а управа клуба планира организовати посјету неком од љетних стонотениских кампова у БиХ и Србији“, истакао је Куртовић.
Извор: Радио Србац
0 Comments