Стапарским витезовима десет медаља на Нитен купу у Градишци
Стапарским витезовима десет медаља на Нитен купу у Градишци

Чланови Kлуба борилачких спортова “Стапарски витезови” из Разбоја освојили су 10 медаља на међународном карате такмичењу “Нитен куп 2026” које је ових дана одржано у Градишци.
Најуспјешнији је био Марко Дринић који се окитио са три медаље, златом у појединачној и екипној категорији и бронзом појединачно у борбама.
Златну медаљу у катама освојила је и Стевка Максимовић а сребро Вук Смиљанић и Ирина Балабан. Сребро у екипној конкуренцији, за дјевојчице узраста 10/11 година, освојиле су Ирина Балабан, Анастасија Дринић и Ана Санковић.
До бронзе појединачно у катама стигли су Филип Берић, Анастасија Дринић и Томанија Малешевић.
Наши каратисти су наступили заједнички на такмичењу са Kарате клубом “Сенсеи Kарате До” из Нове Тополе и освојили пето мјесто у генералном пласману, освојивши укупно 26 медаља. Учешће на такмичењу су узела 52 клуба са 804 такмичара.
0 Comments