Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Јелена Кнежевић представљала Србац у програму Водне академије МЕГ-а

Јелена Кнежевић представљала Србац у програму Водне академије МЕГ-а

Комунално предузеће „Водовод“ а.д. Србац дио је програма стручног усавршавања Водне академије МЕГ-а, намијењеног јачању капацитета запослених у сектору водних услуга.

У првој фази програма учествовала су 34 полазника из различитих локалних заједница, који су кроз низ едукација стекли нова знања и вјештине из области савременог управљања водним системима.

Србачки Водовод у овом програму представљала је Јелена Кнежевић, која је током стручног усавршавања учествовала на теоријским предавањима, практичним радионицама, теренским посјетама и студијском путовању у Брно у Чешкој Републици. На тај начин имала је прилику да се упозна са европским праксама, савременим технологијама и иновативним рјешењима у области пружања водних услуга.

Завршна конференција програма одржана је у Сарајеву, гдје су се окупили представници комуналних предузећа, локалних заједница и стручњаци из области водопривреде. Том приликом представљени су резултати досадашњег рада, најважнија постигнућа учесника, као и планови за даљи развој и унапређење сектора водних услуга.

Из КП „Водовод“ а.д. Србац истичу да је учешће у Водној академији МЕГ-а представљало значајну прилику за стицање нових знања и размјену искустава, која ће допринијети даљем унапређењу квалитета услуга које предузеће пружа грађанима.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *