УГ “Цезар” позива младе да учествују у волонтерским активностима у Бардачи
УГ “Цезар” позива младе да учествују у волонтерским активностима у Бардачи
Удружење грађана “Ц.Е.З.А.Р.”, у оквиру пројекта “Еко активизам младих у Босни и Херцеговини” организује своју прву овогодишњу активност, а ради се о едукативним и волонтерским садржајима који ће бити одржани на Бардачи, у четвртак, 2. фебруара.
Окупљање учесника је од 12.30 до 13 часова у дворишту Тренинг центра Природно-математичког факултета у Бардачи.
За све учеснике обезбијеђени су превоз и освјежење.
Заинтересовани млади могу да се пријаве у просторијама Цезара лично или на њиховој фејсбук страници, најкасније до сриједе, 1. фебруара, у 12 часова.
Пројекат се спроводи у склопу пројекта Јачање Зелене мреже у БиХ којег финансира Амбасада Републике Италије у БиХ, а имплементира и суфинансира Развојни програм Уједињених нација у БиХ (УНДП БиХ).