Народна библиотека Србац организује промоцију Винских сонета уз дегустацију вина
24. септембар, 2019.
Рукометни резултати и табеле
24. септембар, 2019.

Завршен међународни турнир Дрим Тима, трофеј освојиле екипе из Бањалуке, Добоја и Прњавора

Додјелом награда најбољим екипама и појединцима завршен је други међународни дјечији турнир „Дрим тим – Фрукта трејд куп 2019“ који је 21. и 22. септембра одржан на градском стадиону у Српцу у организацији Школе фудбала „Дрим тим“ из Српца.

Турнир је окупио око хиљаду дјеце из 66 екипа из Словеније, Хрватске, Србије и БиХ, а по квалитету екипа које су узеле учешће, а нарочито у погледу организације, увелико је надмашио прошлогодишњи турнир, али и многе сличне турнире који се одржавају у региону.

Директор и тренер Дрим Тима, Дражен Драгосављевић, задовољан је свиме што је виђено у Српцу протеклог викенда и најавио још квалитетније турнире у наредним годинама.

„Добили смо много позитивних коментара и евидентно је да смо много напредовали у ових годину дана. То нас обавезује да будемо још бољи и да доведемо још нека звучнија имена у Србац, а већ сада постоје најаве да би учешће могли узети омладинци из познатих клубова бивше Југославије, што ће нашем турниру дати још више на јачини и атрактивности“, рекао је Драгосављевић.

Организацију турнира помогли су бројни донатори из Српца а међу покровитељима је била и Општина Србац.

Пласман екипа и појединачна признања по генерацијама:

2008. годиште
1. ФK Љубић Прњавор
2. НK Темпо-Спорт Зеница
3. ФK Борац Бања Лука
Најбољи играч: Арман Мензиловић (Темпо)
Најбољи стријелац: Миленко Васић (Љубић)
Најбољи голман: Данило Гатарић (Љубић)

2009. годиште
1. ФK Борац БЛ
2. ОФK Спартак 2013 БЛ
3. ШФ Монтевидео Мркоњић Град
4. РФK Графичар Београд (СРБ)
Најбољи играч: Никола Никола (Борац БЛ)
Најбољи стријелац: Стефан Штрбац (ОФK Спартак)
Најбољи голман: Марко Џилит (ОФK Спартак)

2010. годиште
1. ФK Слога Добој
2. ХНШK Мославина KУТИНА (ХР)
3. ФK Борац Kозарска Дубица
4. ФK Старс Градишка
Најбољи играч: Огњен Стјепановић (Слога Добој)
Најбољи стријелац: Филип Шукурма (Слога Добој)
Најбољи голман: Леон Цвртила (Мославина Kутина)

2011. годиште
1. ШФ Ачко Добој
2. ФK Младост Kотор Варош
3. НK Врапче- Миклавж (ХР-СЛО)
4. ШФ Дрим Тим Србац
Најбољи играч: Данило Марковић (ШФ Ачко)
Најбољи стријелац: Лан Жижек (Врапче-Миклавж)
Најбољи голман: Огњен Тепић (Младост)

2012. годиште
1. ОФK Спартак 2013 Бања Лука
2. ФK Борац Бања Лука
3. ФK Старс Градишка
4. НK Темпо-Спорт Зеница
Најбољи играч: Алекса Лубура (Спартак БЛ)
Најбољи стријелац: Милош Бакал (Борац БЛ)
Најбољи голман: Андрија Грбић (Спартак БЛ)

 

 

Comments are closed.