21. мај, 2019.
Полазници вртића посјетили основну школу у Српцу
22. мај, 2019.

Србачки фудбалери и рукометаши остварили убједиљиве побједе протеклог викенда

Фудбалери србачке Слоге су протеклог викенда на свом терену остварили убједљиву побједу над екипом Озрена из Петрова, резултатом 9:0.
Већ на крају првог полувремена је било 5:0 за Слогу, а стријелци су били: Ранко Бабић четири пута, Слађан два, а по једном су се у стријелце уписали Никола Kопања, Игор Мирковић и Бранко Граховац, који је мјесто међу стативама уступио младом Немањи Смиљанићу. Граховац је, као џокер тренера Вујића, са клупе за резервне играче у 56. минути утакмице, а погодак је постигао 17 минута касније.
Три кола прије краја првенства, екипа Слоге је на 7. мјесту на табели.
У наредном колу  Српчани гостују у Лакташима.

Рукометаши Српца су наставили серију утакмица без пораза, побиједивши са 43:15 истоимену екипу из Прњавора.
Српчани су овом побједом остали у борби за прво мјесто са екипм Борац Мтел2, на табели Друге лиге Републике Српске, група Запад.
У идућем колу,  наши рукометаши гостују у Лакташима.