26. август, 2018.
Подручна лига Градишка: Млади Крајишник надиграо Бисере
27. август, 2018.

Слога стигла до тријумфа над Омарском

Фудбалери србачке Слоге забиљежили су и други тријумф у новој првенственој сезони Друге лиге запад након што су на домаћем терену савладали Омарску са 2:0.

Србачки друголигаш стигао је до вођства у 36. минуту након што је у шеснаестерцу гостију непрописно срушен Никола Копања након чега је судија Марко Максимовић из Модриче досудио једанаестерац за Слогу. Сигуран реализатор био је капитен Игор Мирковић.

Иако је Омарска имала неколико повољних шанси, на крају није успјела извући барем реми на овој утакмици, а потврду побједе нашег друголигаша донио је Саша Илић у 92. минуту.

Након три одиграна кола Слога је седма на табели са шест бодова. На лидерској позицији је новајлија у лиги, бањалучки Карановац, који има максималних девет бодова из три утакмице.

У наредном колу Српчани гостују код Слоге у Добоју која је прошле сезоне испала из Прве лиге Републике Српске а тренутно је осма на табели са пет бодова.

Слога (Србац – Омарска 2:0 (1:0)
Стријелци: Мирковић у 35. и Илић у 92. Минуту за Слогу.
Жути картони: Зеленац Г. (Сога), Граховац, Здјелар, Росић (Омарска).

Слога (Србац): Граховац, Кутић, Петковић, Малбашић (од 83. Илић), Копања, Гргец, Мирковић, Јокановић (од 66. Анчић), Зеленац Р, Зукановић, Зеленац Г (од 75. Угрен).

Омарска: Јокић, Панић, Здјелар (од 66. Стојнић), Романић Б, Нишевић, Росић (од 88. Јокић), Романић Д, Крецељ, Граховац, Анђић, Вишић.