Данела и Марко учествовали у љетној школи Црвеног крста у Требињу
3. јул, 2018.
Двије Саре из Српца добиле стипендије министарства за перспективне спортисте
4. јул, 2018.

Резултати градског турнира у малом фудбалу “Србац 2018”

Субота, 14.07.2018. године
Утакмица за 3. мјесто:
Електроветерани – Дрвопродекс 1   3:7
Финале: 
Кафе бар Стари Србац – Кафе ресторан Феникс 2:2 (након пенала 2:3)

Петак, 13.07.2018. године
Полуфинале:
Електроветерани – Кафе бар Стари Србац   3:7
Кафе ресторан Феникс – Дрвопродекс 1   4:1

Четвртак, 12.07.2018. године
Четвртфинале:
Дијана текстил – Кафе ресторан Феникс   1:5
Дрвопродекс 1 – Контакт Шпед Градишка   1: (након пенала 3:2)
Електроветерани – Агроданијел   2:1
Водовод – Кафе бар Стари Србац   1:4

Уторак, 10.7.2018. године
Бараж утакмице за четвртфинале:
Дијана текстил – Tat-Com   4:2
Напредак – Дрвопродекс 1   2:5
Дрвопродекс 2 – Електроветерани   2:7
Водовод – Кумани   3:0

Недјеља, 08.07.2018. године
Полет – Кукуље-Кафе бар Јаро 3:0
Дрвопродекс 1 – Агроданијел 0:3
Палермо – Tat-Com 1:2
Шатори Ачић – Кафе бар Стари Србац 3:0

Субота, 07.07.2018. године
Кумани – Дрвопродекс 2 0:1
Уједињени – Кафе ресторан Феникс 3:0
Врбас Мали Разбој – Водовод 2:6
Електроветерани – Контакт Шпед 4:5

Петак, 06.07.2018. године
Кукуље-Кафе бар Јаро – Дрвопродекс 1 0:3
Агроданијел – Дијана текстил 3:1
Кафе бар Стари Србац – Палермо 5:1
Тат-Цом – Напредак 2:3

Четвртак, 5.7.2018. године
Водовод – Електроветерани   3:2
Контакт Шпед – Врбас Мали Разбој   4:1
Напредак – Кафе бар Стари Србац   2:6
Палермо – Шатори Ачић   2:0

Сриједа, 4.7.2018. године
Дијана текстил – Кафе бар Јаро   4:1
Дрвопродекс 1 – Полет   5:1
Кафе ресторан Феникс – Кумани   6:0
Дрвопродекс 2 – Уједињени   2:1

Уторак, 3.7.2018. године
Кафе бар Стари Србац – Tat-Com   3:1
Шатори Ачић – Напредак   2:5
Полет – Дијана текстил   1:7
Кукуље-Кафе бар Јаро – Агроданијел   2:6

Понедјељак, 2.7.2018. године
Дрвопродекс 2 – Кафе ресторан Феникс 2:7
Уједињени – Кумани 2:3
Контакт Шпед – Водовод 6:1
Врбас Мали Разбој – Електроветерани 3:3

Недјеља, 1.7.2018. године
Напредак – Палермо 3:2
Дијана текстил – Дрвопродекс 1 3:2
Tat-Com – Шатори Ачић 9:1
Агроданијел – Полет 0:3 (службеним резултатом)

Табеле:

А група

 Клуб  Ут  Поб  Нер  Изг  Г+   Г-   ГР  Бод
  1  Агроданијел **    4      3     0    1   12   6    6    9
  2  Дијана текстил *    4      3     0    1   12   7    5    9
  3  Дрвопродекс 1 *    4      2     0    2   10   7    3    6
  4  Полет    4      2     0    2   8   9   -1    6
  5  Кукуље-Кафе бар Јаро    4      0     0    4   3  16  -13    0

 

Б група

 Клуб  Ут  Поб  Нер  Изг  Г+   Г-   ГР  Бод
  1  Кафе бар Стари Србац **    4      3     0    1   14   7    7    9
  2  Напредак *    4      3     0    1   13   12    1    9
  3  Tat-Com *    4      2     0    2   14   8    6    6
  4  Палермо    4      1     0    3   6  10   -4    3
  5  Шатори Ачић    4      1     0    3   6  16  -10    3

 

Ц група

 Клуб  Ут  Поб  Нер  Изг  Г+   Г-   ГР  Бод
  1  Кафе ресторан Феникс **    3      2     0    1   13   5   11    6
  2  Дрвопродекс 2 *    3      2     0    1   5   8   -3    6
  3  Кумани *    3      1     0    2   3   9   -6    3
  4  Уједињени    3      1     0    2   6   5    1    3

 

Д група

 Клуб  Ут  Поб  Нер  Изг  Г+   Г-   ГР  Бод
  1  Контакт Шпед **    3      3     0    0   15   6    9    9
  2  Водовод *    3      2     0    1   10   10    0    6
  3  Електроветерани *    3      0     1    2   9   11   -2    1
  4  Врбас Мали Разбој    3      0     1    2   6   13   -7    1

**Остварили директан пласман у четвртфинале
* Остварили пласман у бараж

Comments are closed.