Удружење “Наша Лепеница” организује дружење у суботу 27. јула
2. јул, 2019.
Двадесет и четврта сједница Скупштине општине Србац у уторак 9. јула
2. јул, 2019.

Резултати 56. градског турнира у малом фудбалу “Србац 2019”

Понедјељак, 15. јул 2019. године:
Утакмица за 3. мјесто:
Градишка – Трговинска радња Дијана Градишка  0:3 (службеним резултатом)
Финале:
Дијана текстил – НK Kладари  4:0

Петак, 12. јул 2019. године:
Полуфинале:
Градишка – Дијана текстил   1:3
НK Kладари – Трговинска радња Дијана Градишка   7:1

Четвртак, 11. јул 2019. године:
Четвртфинале:
Градишка – Вага сервис  7:1
Дијана текстил – Kафе бар Лукас Б  8:0
Електрокрајина – НK Kладари  2:4
Трговинска радња Дијана Градишка – Cablex  5:1

Сриједа, 10. јул 2019. године:
Бараж утакмице за четвртфинале:
НK Kладари – Мане комерц  9:4
Kафана Центар – Cablex  0:4
Вага сервис – Kрајинапетрол  1:1 (након пенала 2:1)
Врбас Разбој – Kафе бар Лукас Б  3:6

Субота, 6. јул 2019. године:
Вага сервис – Kафе бар Лукас Б 9:2
ФК Младост Бајинци – Електрокрајина  0:17
Трговинска радња Дијана Градишка – Врбас Разбој   4:2

Петак, 5. јул 2019. године:
Мане комерц – Шатори Ачић 3:2
Градишка – НК Кладари 4:2
Кафе бар Империо – Cablex 1:1
Дијана текстил – Кафана Центар 3:0

Четвртак, 4. јул 2019. године:
Cablex – Градишка 0:4
Kрајинапетрол – Трговинска радња Дијана Градишка 2:5
Kафе бар Лукас Б – ФK Младост Бајинци 3:1
Електрокрајина – Вага сервис 3:3
ФК Слога кадети – Крајинапетрол 2:5

Сриједа, 3. јул 2019. године:
Шатори Ачић – Дијана текстил  0:8
Kафана Центар – Мане комерц  4:3
Врбас Разбој – ФK Слога кадети  7:3
НK Kладари – Kафе бар Империо  6:2

Уторак, 2. јул 2019. године:

Електрокрајина – Kафе бар Лукас Б   4:2
Вага сервис – ФK Младост Бајинци   9:0
Kрајинапетрол – Врбас Разбој   2:2
Трговинска радња Дијана Градишка – ФK Слога кадети   9:2

Понедјељак, 1. јул 2019. године: 

Kладари – Cablex 6:4
Kафе бар Империо – Градишка 0:4
Kафана Центар – Шатори Ачић 4:1
Мане комерц – Дијана текстил 1:1

 

ГРУПА АБР.УТАКМИЦАПОБЈЕДА РЕМИ ПОРАЗ ГОЛОВИ + ГОЛОВИ - БОДОВИ
Градишка 3 3 0 0 12 2 9
НК Кладари 3 2 0 1 14 10 6
Cablex 3 0 1 2 5 11 1
Кафе бар Империо 3 0 1 2 3 11 1
ГРУПА Б БР.УТАКМИЦА ПОБЈЕДА РЕМИ ПОРАЗ ГОЛОВИ+ ГОЛОВИ- БОДОВИ
Дијана текстил 3 2 1 0 12 1 7
Кафана Центар 3 2 0 1 8 7 6
Мане комерц 3 1 1 1 7 7 4
Шатори Ачић 3 0 0 3 3 15 0
ГРУПА ЦБР.УТАКМИЦАПОБЈЕДАРЕМИПОРАЗГОЛОВИ+ГОЛОВИ-БОДОВИ
Електрокрајина32102457
Вага сервис32102157
Кафе бар Лукас Б31027143
ФК Младост Бајинци30031290
ГРУПА ДБР.УТАКМИЦАПОБЈЕДАРЕМИПОРАЗГОЛОВИ+ГОЛОВИ-БОДОВИ
Трг.радња Дијана Градишка33001869
Врбас Разбој31111194
Крајинапетрол3111994
ФК Слога кадети30037210

Comments are closed.